Spotkania konsultacyjne w gminie Radłów oraz Gorzów Śląski.

" alt="">

Dzień dobry w nowym tygodniu. Za nami bardzo intensywny tydzień. Odbyły się spotkania konsultacyjne w kolejnych naszych ulubionych gminach – […]

Dzień dobry w nowym tygodniu. Za nami bardzo intensywny tydzień. Odbyły się spotkania konsultacyjne w kolejnych naszych ulubionych gminach – Gminie Gorzów Śląski oraz w Gminie Radłów. Tak jak uprzednio było inspirująco, miło, konstruktywnie a przede wszystkim rzeczowo. Wypracowano dużo wniosków, pomysłów projektowych, szans i zagrożeń jakie możemy napotkać realizując projekty, poznano słabe i mocne strony gminy. Nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego bez uczestników spotkania. Bardzo dziękujemy za przybycie i aktywne – bardzo aktywne – włączenie się w przygotowanie nowej strategii. Dziękujemy za poświęcony czas, zgłaszane problemy i pomysły. Liczymy na dalszą współpracę przy tworzeniu nowego LSR na lata 2023-2027 oraz udział w pracach grupy roboczej.

Cieszymy się również z poznania niektórych z WAS . Mamy nadzieję, że to dopiero początek naszej współpracy!!!

No nie możemy również zapomnieć o podziękowaniach dla prowadzącego, który potrafił tak poprowadzić spotkanie, żeby zachęcić do pracy oraz za jego cenne uwagi i wiedzę, którą posiadają… oraz gościnności Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Gorzowie Śląskim oraz Gminny Ośrodek Kultury w Radłowie, którzy udostępniło nam salę.

Mamy nadzieję, że kolejne spotkania – teraz już w grupie roboczej – również będę tak owocne!!!

Obszerniejsza fotorelacja ze spotkania na naszym FB. Zapraszamy!