Wykaz członków Stowarzyszenia

WYKAZ CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA:

Sektor publiczny:

1. Gmina Gorzów Śląski – przedstawiciel Rafał Kotarski

2. Gmina  Praszka – przedstawiciel Jarosław Tkaczyński

3. Gmina Radłów – przedstawiciel Włodzimierz Kierat

4. Gmina Rudniki – przedstawiciel Grzegorz Domański

5. Powiat Oleski – przedstawiciel Roland Fabianek

Sektor gospodarczy:

6. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska

7. Młyn Uszyce – przedstawiciel Joanna Bińczycka

8. Biuro Rachunkowo-Księgowe FINANS Andrzej Morawiak

9. ABX2bus Milena Bem

10. Zakład Usługowo -Produkcyjny „TARTAK” Usługi Transportowo – Magazynowe Rajmund Wengel

Sektor Społeczny:

11. Stowarzyszenie „Wspólnota Stradziec” – przedstawiciel Dariusz Garncarek

12. Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Ligota Oleska – przedstawiciel Teresa Gielsok

13. Kluczborsko – Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna – przedstawiciel Maria Żurek

14. Stowarzyszenie Przyjaciół Radłowa – przedstawiciel Irena Czubaj – Zając

15. Samodzielne Stowarzyszenie Kobiet Wsi Kościeliska – przedstawiciel Anna Adamek

16. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Uszyckiej – przedstawiciel Bożena Zajączkowska

17. Stowarzyszenie Klaster Dobrej Żywności „Oleski Koszyk”

18. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu – przedstawiciel Przemysław Bachowski

19. Młodzi i Waleczni Obywatele – przedstawiciel Jarosław Woliwoda

Osoby fizyczne:

20. Ponichtera Marian

21. Korzekwa Marta

22. Gnot Irena

23. Łucki Adam

24. Szczepańska Irena

25. Kotwic Reinhold

26. Fabianek Roland

27. Wartak Jolanta

28. Czubaj – Zając Irena

29. Zagrodnik Marta

30. Basińska Ewa

31. Mruczek Jerzy

32. Tracz Katarzyna

33. Kinach Joachim

34. Heik Ferdynand

35. Czapliński Bronisław

36. Brodny Zbigniew

37. Łonak Wojciech

38. Kus Sylwia

39. Wróbel Jacek

40. Napieraj Iwona

41. Bryś Joanna

42. Mroczek Grażyna

43. Pokorska Izabela

44. Mańka Małgorzata

45. Widera Barbara

46. Pawlica Ryszard

47. Bachowska Agnieszka

48. Pyziak Andrzej

49. Stelmach Przemysław

50. Pawlaczyk Dominka

51. Nędzewicz Elżbieta

52. Majewska Elżbieta

53. Palewicz Dorota

54. Sikora Dominika

55. Lizurej Andrea

56. Kaczmarek Karolina

57. Cieślak Szymon

58. Nowak Bartłomiej

59. Gadomska Maria

60. Michalina Stelmach

61. Leszek Grygiel

Przejdź do strony


"Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie". Instytucja zarządzająca PROW 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania
"Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020