WYKAZ CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA:
Sektor publiczny:
1. Gmina Gorzów Śląski – przedstawiciel Rafał Kotarski
2. Gmina Praszka – przedstawiciel Jarosław Tkaczyński
3. Gmina Radłów – przedstawiciel Włodzimierz Kierat
4. Gmina Rudniki – przedstawiciel Grzegorz Domański
5. Powiat Oleski – przedstawiciel Roland Fabianek
Sektor gospodarczy:
6. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
7. Młyn Uszyce – przedstawiciel Joanna Bińczycka
8. Biuro Rachunkowo-Księgowe FINANS Andrzej Morawiak
9. ABX2bus Milena Bem
10. Zakład Usługowo -Produkcyjny „TARTAK” Usługi Transportowo – Magazynowe Rajmund Wengel
11. Centrum Terapii i Wspomagania Rozwoju SENSOsmyk Bożena Kazimierska
12. BISMARK Marek Lotz
Sektor Społeczny:
13. Stowarzyszenie „Wspólnota Stradziec” – przedstawiciel Dariusz Garncarek
14. Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Ligota Oleska – przedstawiciel Teresa Gielsok
15. Kluczborsko – Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna – przedstawiciel Maria Żurek
16. Samodzielne Stowarzyszenie Kobiet Wsi Kościeliska – przedstawiciel Renata Bryś
17. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Uszyckiej – przedstawiciel Bożena Zajączkowska
18. Stowarzyszenie Klaster Dobrej Żywności „Oleski Koszyk”
19. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu – przedstawiciel Przemysław Bachowski
20. Młodzi i Waleczni Obywatele – przedstawiciel Jarosław Woliwoda
21. Publiczna Szkoła Podstawowa w Kościeliskach – przedstawiciel Marek Mendel
22. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi Szyszków – przedstawiciel Katarzyna Szymczykiewicz
23. KGW w Kowalach „Babeczki z rodzynkami”
Osoby fizyczne:
24. Ponichtera Marian
25. Korzekwa Marta
26. Gnot Irena
27. Łucki Adam
28. Szczepańska Irena
29. Kotwic Reinhold
30. Fabianek Roland
31. Wartak Jolanta
32. Czubaj – Zając Irena
33. Zagrodnik Marta
34. Basińska Ewa
35. Mruczek Jerzy
36. Tracz Katarzyna
37. Kinach Joachim
38. Czapliński Bronisław
39. Brodny Zbigniew
40. Łonak Wojciech
41. Kus Sylwia
42. Wróbel Jacek
43. Bryś Joanna
44. Pokorska Izabela
45. Mańka Małgorzata
46. Widera Barbara
47. Pawlica Ryszard
48. Bachowska Agnieszka
49. Pyziak Andrzej
50. Stelmach Przemysław
51. Pawlaczyk Dominka
52. Nędzewicz Elżbieta
53. Majewska Elżbieta
54. Palewicz Dorota
55. Sikora Dominika
56. Lizurej Andrea
57. Kaczmarek Karolina
58. Cieślak Szymon
59. Nowak Bartłomiej
60. Gadomska Maria
61. Michalina Stelmach
62. Leszek Grygiel
63. Ewa Foryta
64. Wiktoria Huć
65. Karina Kowalczyk
66. Elżbieta Słabik
67. Brygida Szymańska
68. Magdalena Chuć
69. Anna Marzec
70. Krzysztof Pawlaczyk