Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: poniedziałek, 30-11-2020
Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Zatrudniam bez uprzedzeń - Konkurs

W spotkaniu uczestniczyli przedsiębiorcy z terenu Gminy Rudniki, którzy zostali poinformowani o projekcie realizowanym przez firmę CTC Polska Sp. z o.o ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet VII „Promocja integracji społecznej”, Działanie 7.2 „Przeciwdziałanie wykluczeniu i wzmocnienie sektora ekonomii społecznej”, Poddziałanie 7.2.1 „Aktywizacja zawodowa i społeczna osób zagrożonych wykluczeniem społecznym” ma  na celu wsparcie osób, które znajdują się w szczególnie trudnej sytuacji na rynku pracy.

Projekt „Zatrudniam bez uprzedzeń” zwraca uwagę na bardzo istotny czynnik społecznej odpowiedzialności biznesu – politykę zatrudniania,
a konkurs ma charakter prestiżowy – laureaci będą promowani jako liderzy odpowiedzialnego biznesu na Opolszczyźnie, wzorcowi pracodawcy.

Celem konkursu jest promowanie „odpowiedzialnej polityki zatrudniania”, wspierającej aktywizację zawodową osób z ww. grup i łamiącej stereotypy i uprzedzenia w tym zakresie. Pracodawcy, którzy przyczyniają się do integracji tych grup pomagają im odnaleźć się na rynku pracy i rozwijać się zawodowo – są doskonałym wzorem do naśladowania. Dlatego też konkurs ma na celu pokazanie takich pozytywnych postaw, stanowiących przykład dla innych firm oraz pokazanie konkretnych korzyści, jakie płyną z prowadzenia odpowiedzialnej polityki personalnej. Poprzez promowanie zwycięzców konkursu, projekt będzie jednocześnie wzmacniał wartościowe postawy i poszerzał świadomość społeczną w tym zakresie.
 
 
Więcej informacji, regulamin konkursu i ankieta do pobrania na stronie www.zatrudniambezuprzedzen.ctc.pl/
Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 1276
W tym miesiącu: 50729
Wszystkich odwiedzin: 4297521

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?