Dziś jest: sobota, 22-02-2020
Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Odpowiedzialna przedsiębiorczość na Opolszczyźnie

Zapraszamy wszystkich pracodawców  na spotkanie, które odbędzie się 16 lipca 2009 o godz. 11.00 w Gminnym Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach. Organizatorem spotkania jest firma CTC Polska Sp. z o.o. wraz z LGD "Górna Prosna".

Projekt Zatrudniam bez uprzedzeń ma na celu zachęcenie pracodawców z Opolszczyzny do szczególnej wrażliwości na kwestie związane z aspektami pracowniczymi idei CSR (Corporate Social Responsibility), czyli społecznej odpowiedzialności biznesu.

Kampania promocyjna w ramach projektu Zatrudniam bez uprzedzeń (m.in. konkurs, plakaty i broszury, spoty radiowe oraz spotkania organizowane w regionie we współpracy z LGD - Lokalnymi Grupami Działania) zwrazca uwagę na korzyści płynące z zatrudniania osób będących w szczególnie trudnej sytuacji na ryknu pracy, a mianowice: osób niepełnosprawnych, osób po 50. roku życia, młodzieży przed 25. rokiem zycia, kobiet powracających na rynek pracy po urlopach macierzyńskich i wychowawczych, etc.

Udział w spotkaniu i konkursie jest bezpłatny

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 2524
W tym miesiącu: 78017
Wszystkich odwiedzin: 3562199

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?