Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: sobota, 23-01-2021
Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Wykaz Członków Stowarzyszenia

WYKAZ CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA:

Sektor publiczny:

1. Gmina Gorzów Śląski – przedstawiciel Artur Tomala

2. Gmina  Praszka – przedstawiciel Jarosław Tkaczyński

3. Gmina Radłów – przedstawiciel Włodzimierz Kierat

4. Gmina Rudniki – przedstawiciel Grzegorz Domański

5. Powiat Oleski - przedstawiciel Roland Fabianek

Sektor gospodarczy:

6. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska – przedstawiciel Wilhelm Beker

7. Młyn Uszyce – przedstawiciel Joanna Bińczycka

8. Biuro Rachunkowo-Księgowe FINANS Andrzej Morawiak

9. ABX2bus Milena Bem

Sektor Społeczny:

   

10. Stowarzyszenie "Wspólnota Stradziec" - przedstawiciel Włodzimierz Stochniałek

11. Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Ligota Oleska - przedstawiciel Teresa Gielsok

12. Stowarzyszenie Przyjaciół Młynów – przedstawiciel Michał Giec

13. Kluczborsko - Oleska Lokalna Organizacja Turystyczna - przedstawiciel Maria Żurek

14. Stowarzyszenie Przyjaciół Radłowa - przedstawiciel Irena Czubaj - Zając

15. Samodzielne Stowarzyszenie Kobiet Wsi Kościeliska - przedstawiciel Anna Adamek

16. Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Uszyckiej - przedstawiciel Bożena Zajączkowska

17. Stowarzyszenie Klaster Dobrej Żywności "Oleski Koszyk"

18. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu - przedstawiciel Przemysław Bachowski

Osoby fizyczne:

19. Marian Ponichtera

20. Korzekwa Marta

21. Gnot Irena

22. Łucki Adam

23. Szczepańska Irena

24. Kotwic Reinhold

25. Fabianek Roland

26. Wartak Jolanta

27. Irena Czubaj Zając

28. Zagrodnik Marta

29. Ewa Basińska

30. Jerzy Mruczek

31. Katarzyna Tracz

32. Joachim Kinach

33. Heik Ferdynand

34. Bronisław Czapliński

35. Zbigniew Brodny

36. Wojciech Łonak

37. Sylwia Kus

38. Jacek Wróbel

39. Iwona Napieraj

40. Joanna Bryś

41. Grażyna Mroczek

42. Izabela Pokorska

43. Małgorzata Popiołek

44. Barbara Widera

45. Ryszard Pawlica

46. Agnieszka Bachowska

47. Andrzej Pyziak

48. Przemysław Stelmach

49. Dominika Pawlaczyk

50. Elżbieta Nędzewicz

51. Elżbieta Majewska

52. Dorota Palewicz

53. Dominika Sikora

54. Andrea Świtała

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 412
W tym miesiącu: 51894
Wszystkich odwiedzin: 4414085

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?