Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: wtorek, 24-11-2020
Imieniny: Emmy, Flory, Romana
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Szkolenie zawodowe na terenie Niemiec

Szanowni Państwo,

Biuro Województwa Opolskiego w Moguncji dzięki kooperacji z Ministerstwem ds. Gospodarki, Ochrony Klimatu, Energii i Planowania Przestrzennego Nadrenii-Palatynatu ma okazję zaproponować Państwu lub Państwa pracownikom szkolenie na terenie Niemiec w okresie 02.05.2016-08.07.2016 na temat zarządzania przedsiębiorstwem, marketingu, organizacji pracy oraz międzynarodowych stosunków gospodarczych.

Koszty pobytu stażystów pokrywa w pełni strona niemiecka (zakwaterowanie, pełne ubezpieczenie ). Dodatkowo stażyści otrzymują stypendium na czas pobytu w Niemczech. Koszty podróży z Polski do Niemiec i z powrotem ponoszą stażyści.

Wymagania:

- pełne wyższe wykształcenie

- około 3 lata stażu pracy

- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

- wiek do 35 lat

- firma zarejestrowana bądź mająca siedzibę na terenie województwa opolskiego

Długość szkolenia wynosi dziesięć tygodni i składa się z trzytygodniowych całodziennych kursów. Po zajęciach teoretycznych uczestnicy szkolenia będą mieć okazję odbyć siedmiotygodniową praktykę w interesujących ich przedsiębiorstwach, instytucjach lub urzędach Nadrenii-Palatynatu.

Liczba dostępnych miejsc: 1-3 (liczba miejsc uzależniona jest od zainteresowania w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej)

 

W przypadku zainteresowania powyższą ofertą proszę o kontakt z biurem Województwa Opolskiego.

 

Ministerstwo ds. Gospodarki, Ochrony Klimatu, Energii i Planowania Przestrzennego Nadrenii-Palatynatu zastrzega sobie prawo selekcji kandydatów i wyboru stażystów spośród przesłanych zgłoszeń.

 

Dodatkowe informacje w języku niemieckim znajdują się:

DOCXManagement-Programm_02.05.16-08.07.16.docx

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 143
W tym miesiącu: 39524
Wszystkich odwiedzin: 4286316

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?