W związku z organizowanym przez LGD Górna Prosna  wyjazdem informacyjno- edukacyjno- integracyjnym w dniu 15.11.2018 r.  biuro LGD będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Dziś jest: środa, 14-11-2018
Imieniny: Emila, Laury, Rogera
Gród rycerski w Byczynie Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Olesno z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Szkolenie - Zakładanie stowarzyszeń oraz uzyskiwanie statusu organizacji pożytku publicznego

W dniu 29 stycznia 2008r odbyło się zorganizowane przez Departament Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego szkolenie na temat „Zakładanie stowarzyszeń oraz uzyskiwanie statusu organizacji pożytku publicznego”  dla liderów Programu Odnowy Wsi z terenu LGD „Górna Prosna”.

Lesław Czernik -Moderator Odnowy Wsi zapoznał uczestników szkolenia z zasadami zakładania stowarzyszeń, fundacji i spółdzielni socjalnych, natomiast Pani Ewa Wróbel z Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Wsi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego przedstawiła możliwości pozyskiwania funduszy przez stowarzyszenia, fundacje i spółdzielnie socjalne.

DSCN2386.jpeg

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 4680
W tym miesiącu: 35334
Wszystkich odwiedzin: 2395701

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?