Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: wtorek, 24-11-2020
Imieniny: Emmy, Flory, Romana
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Pozyskiwanie środków na rozwój i rozpoczęcie działalności gospodarczej

Dnia 14 stycznia 2008 roku w Domu Kultury w Rudnikach odbyło się szkolenie pt. „Pozyskiwanie środków na rozwój i rozpoczęcie działalności gospodarczej”. Organizatorem szkolenia była Fundacja Górna Prosna z siedzibą w Rudnikach. Swoje kwalifikacje i wiadomości podnosili mieszkańcy 5-ciu gmin: Rudnik, Gorzowa Śl., Praszki, Byczyny i Radłowa. Na zaproszenie Prezesa Zarządu Andrzeja Pyziaka szkolenie przeprowadzili prelegenci z następujących instytucji: Mirosław Bryś - Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie, Adam Maciąg - Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki w Opolu, Marek Wróbel - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa- Opolski Oddział Regionalny, Marian Pecela - Opolska Izba Gospodarcza oraz Marek Jędrzejewski z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu. Przedstawiono szczegółowe informacje o programach, możliwościach wsparcia i harmonogramie naborów. Towarzyszące temu szkoleniu liczne zainteresowanie (ponad 60 osób) zachęciło do dalszych prac nad drugim etapem – praktycznym wypełnianiem wniosków i tworzeniem biznes planu.

       szk.1              szk2            DSCN2320.jpeg

Ustalono, że konsultacje odbędą się na terenie wszystkich gmin należących do Fundacji Górnej Prosny. Po dokonaniu wyboru instytucji szkoleniowej poznamy terminy zajęć praktycznych.

 

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

 

Zgłoszenia telefoniczne bądź osobiste przyjmuje Kierownik Biura Fundacji Górna Prosna – Jolanta Wartak.

Tel. 034 3595072 wew. 29

Adres: Fundacja Górna Prosna z siedzibą w Rudnikach ul. Wojska Polskiego 12 – wejście z tyłu biblioteki.

 

 

 

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 1714
W tym miesiącu: 41095
Wszystkich odwiedzin: 4287887

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?