W związku z organizowanym przez LGD Górna Prosna  wyjazdem informacyjno- edukacyjno- integracyjnym w dniu 15.11.2018 r.  biuro LGD będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Dziś jest: środa, 14-11-2018
Imieniny: Emila, Laury, Rogera
Gród rycerski w Byczynie Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Olesno z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Spotkanie z przedsiębiorcami dotyczące nowej Lokalnej Strategii Rozwoju LGD "Górna Prosna" na lata 2014 - 2020

    

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich
Europa inwestująca w obszary wiejskie
„Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
 

W Muzeum w Praszce 18 listopada 2015, odbyło się spotkanie z przedsiębiorcami z naszego terenu, którzy chcą rozwijać swoją firmę, korzystając przy tym z funduszy europejskich.

Spotkanie w dużej mierze dotyczyło przygotowania nowej Lokalnej Strategii Rozwoju LGD "Górna Prosna". Wzięli w niej udział przedstawiciele firm z czterech partnerskich gmin: Radłowa, Gorzowa Śląskiego, Rudnik i Praszki.

W trakcie spotkania rozmawialiśmy m.in. o problemach i potrzebach przedsiębiorców, słabych i mocnych stronach oraz o kierunku w jakim powinna rozwijać się przedsiębiorczość na naszym terenie w nadchodzących latach. Prowadzący przedstawili również informacje dotyczące nowego okresu programowania PROW 2014-2020 dotyczące form wsparcia dla chcących rozpocząć działalność gospodarczą lub ją rozwijać (czytaj więcej...).

Lokalna Grupa Działania „Górna Prosna” serdecznie dziękuje wszystkim uczestniczącym przedsiębiorcom w tym spotkaniu i zachęca do dalszego angażowania się w działania LGD.

 

całość.jpeg głowa.jpeg

kilka osób.jpeg trochę rozmazane.jpeg

 

 

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 4376
W tym miesiącu: 35030
Wszystkich odwiedzin: 2395397

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?