Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: czwartek, 03-12-2020
Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Warszataty w Krzyżanowicach i w Przedmościu

10 września o 17.00 w Krzyżanowicach i Przedmościu odbędą się kolejne już spotkania warsztatowe z mieszkańcami wsi, podczas których mieszkańcy wspólnie starają się zidentyfikować zasoby swoich miejscowości, analiząc mocne i słabe strony, w efekcie czego tworzą wizję rozwoju wsi oraz program długoterminowych działań.

Projekt ten wspiera sołectwa w zakresie opracowania i wdrożenia z udziałem mieszkańców aktualizacji sołeckich strategii rozwoju jako kontynuacji idei odnowy wsi na terenie Województwa Opolskiego. W ramach projektu zostanie opracowany praktyczny model aktualizacji sołeckich strategii do wykorzystania przez inne zainteresowane sołectwa, zostaną również przeprowadzone badania dotyczące barier i czynników wspierających udział mieszkańców w procesach odnowy wsi po to aby wspierać sołectwa w oparciu o realne potrzeby.

Projekt realizowany jest od 1 października 2014 r.  i trwać będzie do 31 marca 2016 r. Tak więc dzisiejsze spotkania warsztatowe są jednymi z ostatnich.

Więcej informacji na ten temat można jeszcze znaleźć na stronie Fundacji Zielonej Akcji

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 1811
W tym miesiącu: 5285
Wszystkich odwiedzin: 4303263

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?