Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: poniedziałek, 30-11-2020
Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Wieczór z Piosenką Religijną

 

            7 czerwca nad Zalewem w Psurowie miał miejsce wyjątkowy wieczór, Wieczór z Piosenką Religijną. W przepięknej scenerii wychwalaliśmy i wielbiliśmy Boga z udziałem „Wesołych Aniołków”, ojca Cherubina z Borek Wielkich, scholi z Biskupic, ojca Jakuba, zespołu z Katedry Opolskiej i wspaniałej publiczności. Piękny, gwieździsty wieczór sprzyjał radosnemu nastrojowi. Niebo na pewno słyszało śpiew rozpromienionych dzieci z ich opiekunem Romkiem Jokielem na czele, donośny, jakże piękny głos ojca Cherubina, a także pieśni pełne radości i nadziei wypływające z ust młodzieżowych zespołów. To był jednak dopiero początek udanego wieczoru. Wszyscy z niecierpliwością oczekiwali na koncert Magdy Anioł, gwiazdy polskiej muzyki religijnej. No i nie żałowali. Tego wieczoru cała okolica słyszała wspaniały i kojący głos artystki.

 

W międzyczasie dzieci brały udział w różnych konkursach, w których mogły zdobyć ciekawe nagrody i czekał na nie wielki kosz ze słodkościami. Trzeba przyznać, że ze swoich zadań wywiązywały się znakomicie, na przykład bez problemu odnalazły w tłumie siostrę zakonną i dzięki pomocy dorosłych już prawie mężczyzn przyniosły ją na scenę, aby wszyscy mogli ją bliżej poznać.

W trakcie wieczoru można było zrobić sobie zdjęcie z jedną z występujących na Psurowie gwiazd i w formie pocztówki przesłać ją z pozdrowieniami do znajomych. Kto mógł to korzystał z tej wyjątkowej okazji. Oczywiście wszystkie występujące zespoły otrzymały dyplomy za udział i wyjątkowy prezent w postaci anioła , gdyż to właśnie anioł „sprawował pieczę” nad Wieczorem z Piosenką Religijną. Ponadto uczestnicy zostali nagrodzeni podarunkami z Fundacji Górna Prosna, były im również rozdawane ulotki Fundacji. Każdy mógł także poczęstować się pysznym ciastem i grillowaną kiełbaską. Tak wyglądał jedyny w roku tak piękny wieczór w naszej okolicy.

Dzięki współorganizacji  imprezy przez Fundację Górna Prosna impreza zyskała na prestiżu – można było oglądać na żywo relację siedząc w domu przy komputerze (to szczególnie dla tych, którzy niestety nie mogli być z nami na miejscu).

Tradycyjnie już kończymy słowami: do zobaczenia za rok!

 młodzież.jpeg              wesołe aniołki.jpeg

  żyjmy chwilą.jpeg             Monika 101.jpeg

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 1288
W tym miesiącu: 50741
Wszystkich odwiedzin: 4297533

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?