Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: środa, 25-11-2020
Imieniny: Elżbiety, Katarzyny, Klemensa
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

EKONOMIA SPOŁECZNA – FINANSE i ZARZĄDZANIE

W imieniu Związku Stowarzyszeń Mazowiecki Leader uprzejmie zapraszam do udziału w szkoleniu zatytułowanym: „EKONOMIA SPOŁECZNA – FINANSE i  ZARZĄDZANIE”, które odbędzie się 21 września w Katowicach w Hotelu Novotel (Al. Rozdzienskiego 16). Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00.

W trakcie szkolenia poruszone zostaną kwestie zarówno form prawnych jak i uwarunkowania funkcjonowania ekonomii społecznej w Polsce i zagranicą, procedury zakładania podmiotów ekonomii społecznej oraz instrumenty wsparcia z krajowych źródeł budżetowych i EFS. Ekonomia społeczna jest kluczowym zagadnieniem wykorzystywanym w tworzonych obecnie lokalnych strategiach rozwoju (LEADER) oraz ważnym instrumentem promocji i aktywizacji zatrudnienia na obszarach wiejskich. Do udziału w szkoleniu zapraszamy przedstawicieli j.s.t. , LGD i urzędów pracy.

Planowana opłata za uczestnictwo w szkoleniu wynosi 280,- zł netto, przy czym w sytuacji gdy zgłaszana jest więcej niż jedna osoba, koszt zgłoszenia kolejnych uczestników zredukowany jest do 220,- zł netto od osoby (dla jednostek sektora finansów publicznych istnieje możliwość wystawienia faktury "zw" – bez VAT).

PROGRAM

KARTA ZGŁOSZENIA

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 519
W tym miesiącu: 41782
Wszystkich odwiedzin: 4288574

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?