Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: wtorek, 24-11-2020
Imieniny: Emmy, Flory, Romana
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Dni Gorzowa Śląskiego

W dniach 15-16 czerwca 2007 w gorzowskim amfiteatrze odbyły się II DNI GORZOWA ŚLĄSKIEGO. 17 czerwca odbył się V OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA DISCO. Przez trzy dni gorzowianie oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości bawili się wspaniale.
Impreza zaplanowana została w taki sposób, by zachęcić do uczestnictwa w niej jak największą liczbę osób. Pierwszy dzień przeznaczony był dla młodzieży. Podczas wieczornego koncertu wystąpiły zespoły: ZBERNY 3000, KONIEC ŚWIATA, MANSON BEND, PAJUJO.
W drugim dniu miastem zawładnęły orkiestry dęte odbył się I OGÓLNOPOLSKI PRZEGLĄD MUNDUROWYCH ORKIESTR DĘTYCH. Wystąpiły zespoły i orkiestry zarówno z obszaru LGD Górna Prosna, jak i spoza niego. W przerwach koncertu swój kunszt pokazywały mażoretki.
W niedzielę na parkiecie oraz na scenie królowała muzyka i taniec disco,
w ramach V OGÓLNOPOLSKIEGO FESTIWALU TAŃCA
 DISCO o puchar Burmistrza Gorzowa Śląskiego do rywalizacji zaproszone zostały zespoły
z całego kraju. Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Puchar Burmistrza za całokształt pracy i liczne osiągnięcia otrzymał zespół SZAFIR z Gorzowa Śląskiego.
„Dni Gorzowa Śląskiego” oraz „Festiwal tańca disco” były kolejnymi, po styczniowym „Koncercie kolęd”, imprezami w gminie Gorzów Śląski współfinansowanymi przez Fundację Górna Prosna. Na organizację dotychczasowych imprez Fundacja przekazała kwotę w wysokości kilkunastu tys. zł. Środki pochodzą z realizacji projektu pn. „Górna Prosna – rozwój turystyki i promocja” w ramach SPO „Restrukturyzacja i modernizacja sektora żywnościowego oraz rozwój obszarów wiejskich 2004 – 2006”, w zakresie PILOTAZOWEGO PROGRAMU LEADER +, Schemat II.


         Już teraz zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Gorzów Śląski oraz całego obszaru LGD „Górna Prosna” do udziału w „Święcie Plonów” (również współfinansowanym przez Fundację), które odbędzie się w Gorzowie Śląskim w dniach 15 - 16 września.
 
Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 147
W tym miesiącu: 39528
Wszystkich odwiedzin: 4286320

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?