Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: sobota, 28-11-2020
Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Konkursu „Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2015”.

Dyrekcja Generalna ds. Rynku Wewnętrznego, Przemysłu, Przedsiębiorczości i MŚP Komisji Europejskiej w dniu 20 stycznia br., ogłosiła rozpoczęcie  Konkursu „Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości 2015”.

Konkurs adresowany jest do władz lokalnych, regionalnych i krajowych, do miast, regionów, wspólnot, organizacji biznesowych, instytucji realizujących programy edukacyjne, jak również do jednostek samorządu terytorialnego, które wspólnie z przedsiębiorcami realizują projekty w formule partnerstwa publiczno – prywatnego.

Konkurs Europejskie Nagrody Promocji Przedsiębiorczości wskazuje i wyróżnia najlepszych promotorów przedsiębiorstw i przedsiębiorczości w Europie, przedstawia najlepsze przykłady zasad i praktyk w tej dziedzinie, zwiększa świadomość społeczną na temat jej roli oraz zachęca i inspiruje potencjalnych przedsiębiorców.

Nagrody przyznawane są w sześciu kategoriach:

1.Promowanie ducha przedsiębiorczości

2.Inwestowanie w umiejętności

3.Rozwój środowiska biznesowego

4.Wspieranie umiędzynarodowiania działalności biznesowej

5.Wspieranie rozwoju zielonych rynków i poprawy efektywności gospodarowania zasobami

6.Przedsiębiorczość odpowiedzialna i wspierająca włączenie społeczne

Nagroda główna zostanie przyznana zgłoszonej inicjatywie wspierania i promowania przedsiębiorczości, która zostanie uznana za najbardziej innowatorską i inspirującą w całej Europie.

Podmiot, który zamierza wziąć udział w Konkursie powinien, opisać swój projekt na formularzu zgłoszeniowym  do pobrania ze strony: http://www.mg.gov.pl/Wsparcie+przesi%C4%99biorczosci/Polityki+przedsiebiorczosci+i+innowacyjnosci/Europejskie+Nagrody+Przedsiebiorczosci/Konkurs+Europejskie+Nagrody+Promocji+Przedsiebiorczosci+w+roku+2015

Nabór zgłoszeń do etapu regionalnego prowadzony jest przez Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki/Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct-Opole, kontakt : Maria Woźniak, e-mail: ; tel. 77 40 33 641/642.                       

Termin nadsyłania wniosków do OCRG  upływa w dniu 4 maja 2015 r.

Przekazane przez Urzędy Marszałkowskie  organizatorowi Konkursu projekty wyłonione na etapie regionalnym zostaną ocenione przez powołaną do tego celu komisję, która  wybierze maksymalnie dwa najlepsze projekty w dwóch różnych kategoriach, nominowane przez Ministerstwo Gospodarki do etapu europejskiego.

Wyniki Konkursu fazy europejskiej ogłoszone zostaną podczas uroczystej ceremonii, na którą zaproszeni zostaną wszyscy laureaci nominowani przez poszczególne kraje.

Więcej informacji w załączeniu.

DOCBaza wysyłkowa instytucji.doc
DOCEuropejskie Nagrody Przedsiębiorczości 2015 opis.doc
 

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 1794
W tym miesiącu: 47696
Wszystkich odwiedzin: 4294488

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?