Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

 

Dziś jest: środa, 01-04-2020
Imieniny: Chryzamtyny, Grażyny, Zygmunta
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Ważna informacja dla beneficjentów

Informacja dla beneficjentów!

Informujemy, iż 31 marca 2015r. mija ostateczny termin zakończenia operacji i złożenia wniosku o płatność ostateczną w ramach działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” dla operacji, które spełniają warunki i tryb przyznawania pomocy dla działania Odnowa i rozwój wsi oraz dla tzw. małych projektów (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 8 lipca 2008r. w sprawie szczegółowych warunków i trybu przyznawania oraz wypłaty pomocy finansowej w ramach działania "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013).

Wniosek o płatność ostateczną należy złożyć do 31 marca 2015 roku bez względu na ewentualnie trwającą ocenę dokumentacji z przeprowadzonego zamówienia publicznego czy trwającą procedurę zmiany umowy. W przypadku beneficjentów, którzy nie przedłożyli do Samorządu Województwa dokumentacji z przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego przypominamy, iż w/w dokumentację należy złożyć najpóźniej do 31 marca 2015 wraz z wnioskiem o płatność ostateczną.

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 799
W tym miesiącu: 799
Wszystkich odwiedzin: 3646671

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?