Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: wtorek, 24-11-2020
Imieniny: Emmy, Flory, Romana
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Konkurs "Najaktywniejszy Lider Społeczności Wiejskiej"

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Łosiowie jak co roku organizuje konkurs pn.: „Najaktywniejszy Lider Społeczności Wiejskiej”.

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do udziału w konkursie wszystkie te osoby, których praca społeczna przyczynia się do rozwoju i integracji środowiska wiejskiego. Jesteśmy przekonani, iż działania na rzecz budowania kapitału ludzkiego na terenach wiejskich powinny zostać propagowane i doceniane.

W związku z powyższym przesyłamy Państwu wymaganą dokumentację konkursową. Bardzo prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz wypełnienie załączonej karty zgłoszeniowej.

Zgłoszenia prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: do dnia 30 września 2014r.

Wymagane załączniki zgodnie z Regulaminem prosimy przesłać na podany poniżej adres Ośrodka do dnia 31 października 2014r.

Opolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego

ul. Główna 1

49-330 Łosiów

Wszelkie pytania prosimy kierować drogą elektroniczną bądź mailową: alicja.slabicka@oodr.pl, 77 412 52 97.

Podsumowanie konkursu wraz z ogłoszeniem laureatów planowane jest podczas Spotkania Mikołajkowego dla Klubów 4H z województwa opolskiego w grudniu 2014r.

ocument,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-22089041-1', 'gornaprosna.pl'); ga('send', 'pageview');