Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: środa, 02-12-2020
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Sprawozdanie ze spotkania w Kujakowicach Górnych

                              logo_FIO.jpeg                                                          Logo Górna Prosna.jpeg

 
Sprawozdanie
Ze szkolenia w dniu 03.10.2009r. realizowanego w ramach projektu „Wiemy więcej – działamy lepiej i sprawniej” dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
 
 
 
 
      Szkolenie w dniu 03.10.2009 odbyło się na terenie LGD „Dolina Stobrawy” z siedzibą w Kujakowicach Górnych.
Tematem wiodącym spotkania było: „Źródło pozyskiwania funduszy na działalność stowarzyszeń”. Prezentację i ćwiczenia w tym temacie przygotowała Joanna Bulak. Przedstawiono różne źródła pozyskiwania funduszy; dofinansowania z programów unijnych, dofinansowania od sponsorów, itp. Uczestnikom szkolenia został przedstawiony szeroki wachlarz działań mogących doprowadzić do pozyskania środków. W czasie spotkania trwała jednocześnie dyskusja w tym temacie.
W spotkaniu uczestniczyło 29 osób. LGD „Dolina Stobrawy” przedstawiła nam również różne inicjatywy z terenu swojego działania, zrealizowane między innymi z funduszy unijnych. Przedstawiono inicjatywy związane z zamiarem tworzenia wioski tematycznej – pszczelarskiej w Maciejowie. Zobaczyliśmy apiinhalatory w Instytucie Pszczelarstwa w Maciejowie, pracownie ceramiczną i wikliniarską w Markotowie Dużym. Uczestnikom zapewniono serwis kawowy oraz ciepłe posiłki. Uczestnikom szkolenia zorganizowano również wycieczkę po najbliższej okolicy – wokół Markotowa Dużego nietypowym pojazdem – wozem ze słomą ciągniętym przez ciągnik. Szkolenie obejmowało więc nie tylko część teoretyczną, ale też i przykłady wykorzystania prostych pomysłów.

Projekt Współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 1563
W tym miesiącu: 3189
Wszystkich odwiedzin: 4301167

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?