Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: środa, 02-12-2020
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Sprawozdanie ze spotkania w Słowikowie

                          logo_FIO.jpeg                                                               Logo Górna Prosna.jpeg

 
Sprawozdanie
Ze szkolenia w dniu 12.09.2009r. realizowanego w ramach projektu „Wiemy więcej – działamy lepiej i sprawniej” dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
 
 
 
 
      Szkolenie w dniu 12.09.2009 odbyło się w Słowikowie, w Gminie Rudniki. Współorganizatorem szkolenia było Stowarzyszeniem Emisji Twórczej „SET”
 w Słowikowie. Tematem wiodącym spotkania było: „Promocja i autoprezentacja”. Prezentację i ćwiczenia w tym temacie przygotowała Ewa Basińska.
W czasie szkolenia zostały omówione zagadnienia związane z promocją własnej organizacji, prezentacją dorobku, promocją w mediach. Zwrócono szczególną uwagę na to, aby organizacja istniała medialnie, szczególnie biorąc pod uwagę, że organizacje które uczestniczyły w szkoleniu są organizacjami działającymi społecznie i dla społeczeństwa.
Poruszono również tematy związane z komunikacją niewerbalną, oddziaływaniem interpersonalnym w bezpośrednich kontaktach.
W spotkaniu uczestniczyło 19 osób. Dodatkowo odbyło się zwiedzanie galerii w obecności artysty Zenona Windaka. Uczestnikom zapewniono serwis kawowy oraz ciepły posiłek.
 
Projekt Współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

 

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 1574
W tym miesiącu: 3200
Wszystkich odwiedzin: 4301178

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?