Uwaga! Ze względu na bardzo słaby zasięg prosimy dzwonić na numer telefonu 34 313 60 15.

 

 

 

Dziś jest: czwartek, 03-12-2020
Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Sprawozdanie ze spotkania w Wysokiej

                        logo_FIO.jpeg                                                                 Logo Górna Prosna.jpeg

Sprawozdanie
Ze szkolenia w dniu 26.09.2009r. realizowanego w ramach projektu „Wiemy więcej – działamy lepiej i sprawniej” dofinansowanego ze środków Programu Operacyjnego Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
 
 
 
 
      Szkolenie w dniu 26.09.2009 odbyło się w Wysokiej, w Gminie Olesno. Współorganizatorem szkolenia była Ochotnicza Straż Pożarna w Wysokiej.
Tematem wiodącym spotkania była  „Księgowość w organizacjach pozarządowych” . Prezentację i ćwiczenia w tym temacie przygotowała Beata Wolf-Morawiak. W czasie szkolenia omówiono różne formy księgowości dopuszczalne do stosowania w organizacjach pozarządowych, zalety i wady ich stosowania. Dokładnie omówiono rodzaje dokumentów źródłowych, stosowanie ich. Prowadzenie dokumentacji odniesiono do dokumentów założycielskich organizacji, tj. głównie do statutu i Ustaw obowiązujących w tym zakresie. Szkolenie zakończyła wyczerpująca dyskusja.
W spotkaniu uczestniczyło 35 osób. Uczestnikom zapewniono serwis kawowy oraz ciepły posiłek. Pani Sołtys Renata Wolny oraz strażacy z Wysokiej zaprezentowali uczestnikom szkolenia miejsca w Wysokiej, gdzie udało się już zrealizować różne pomysły oraz te, które dopieo będą realizowane.

 

Projekt Współfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 1718
W tym miesiącu: 5192
Wszystkich odwiedzin: 4303170

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?