W związku z organizowanym przez LGD Górna Prosna  wyjazdem informacyjno- edukacyjno- integracyjnym w dniu 15.11.2018 r.  biuro LGD będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Dziś jest: środa, 14-11-2018
Imieniny: Emila, Laury, Rogera
Gród rycerski w Byczynie Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Olesno z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Szkolenie dla beneficjentów Małych Projektów

Szanowni Państwo!
 
uprzejmie informuję że w dniu  9 lipca br. o godz. 10.00   w Sali obrad Urzędu Gminy Gorzów Śląski, ul. Wojska Polskiego 15,  odbędzie sie spotkanie beneficjentów "małych projektów" z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.
Tematem spotkanie będzie rozliczanie i dokumentowanie "małych projektów",
ponadto będziecie mieć Państwo możliwość bezpośredniej rozmowy z przedstawicielami UMWO na tematy związane z Państwa projektami.  
 
Z ramienia UMWO w spotkaniu będzie uczestniczyć Z-ca Dyrektora Departamentu PROW - Pan Tomasz Karaczyn oraz Pani Joanna Mastalerz - Kierownik Referatu Autoryzacji Płatności.  
 
Tematy poruszane na spotkaniu z pewnością pomogą Państwu w realizacji projektów oraz ich prawidłowym rozliczeniu, dlatego też zachęcamy Państwa do udziału w  tym spotkaniu.
 
Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 7 lipca br. pod nr. tel. 34/343 57 54 lub 663 901 616
Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 4722
W tym miesiącu: 35376
Wszystkich odwiedzin: 2395743

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?