Dziś jest: poniedziałek, 24-02-2020
Imieniny: Boguty, Bogusza, Macieja
Górna Prosna - przyroda Gorzów Śląski z lotu ptaka Urząd Miasta i Gminy w Praszce Kościół pw. św. Jadwigi w Biskupicach Dożynki w gminie Rudniki Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda Górna Prosna - przyroda

Konkurs kulinarny „Kuchnia miodem płynąca”

 

Konkurs kulinarny odbędzie się w dniu 03 września 2011 roku w godz. od 13.00 do 16.00 podczas trwania Opolskiego Jarmarku Folkloru w Łowkowicach, w gminie Kluczbork.
Do udziału w konkursie zapraszamy właścicieli gospodarstw agroturystycznych, ekologicznych, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich, grupy odnowy wsi i sołectwa z terenu Województwa Opolskiego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokonanie zgłoszenia najpóźniej do dnia 19.08.2011r. Zgłoszenia można dokonać poprzez wysłanie wiadomości e-mail z załączoną wypełnioną Kartą Zgłoszenia (do pobrania na stronie internetowej www.dolinastobrawy.pl) na adres
Każdy uczestnik ma prawo zgłoszenia do udziału w konkursie jednej potrawy z dodatkiem miodu. Potrawa powinna być dostarczona na konkurs w formie gotowej. Do potrawy należy dołączyć dane wykonawcy i krótki opis.
Trzem uczestnikom konkursu, których potrawy zdobędą najwyższą liczbę punktów zostaną wręczone nagrody rzeczowe (sprzęt AGD), a pozostali uczestnicy konkursu otrzymają okolicznościowe dyplomy i upominki.
Wszystkie pytania dotyczące konkursu prosimy kierować pod numer tel. 77 413 11 38 lub drogą elektroniczną na adres
W załączniku regulamin konkursu i kartę zgłoszeniowa.

DOCRegulamin Kuchnia miodem płynąca.doc       

DOCKarta zgłoszeniowa Kuchnia miodem płynąca.doc

Szukaj na stronie
Obiekty turystyczne
Pogoda
Kalendarz wydarzeń
Statystyka odwiedzin
Dzisiaj: 1555
W tym miesiącu: 83137
Wszystkich odwiedzin: 3567319

Ankieta Monitorująca Ankieta
monitorująca
realizację LSR

 

 

Mapa serwisu

 

Zagłosuj w sondzie:

Czy podoba Ci się strona www?